Happy New Year!

14:56


                                                                 Siemka!!

Witamy w 2016 roku!! Nie miałyśmy kiedy wstawić życzeń na Nowy Rok a więc teraz to zrobimy :

Życzymy Wam Szczęśliwego Nowego Roku ! Oby ten rok przyniósł Wam więcej szczęścia ,energii do działania i spełnienia jak najwięcej swoich marzeń z Waszej listy postanowień . By był lepszy niż 2015 rok . Realizujcie swoje marzenia , walczcie o nie !

My postanowień nie stworzyłyśmy.  Widzimy, że bardzo dużo blogerów wstawia post z postanowieniami noworocznymi oraz z osiągnięciami w 2015 roku . U nas takiego czegoś chyba nie będzie .
W sumie osiągnięć aż tyle nie było by dzielić się tu  . Jedyne osiągnięcie przy którym chciałybyśmy się podzielić jest założenie bloga ! Pierwszego posta wstawiłyśmy dokładnie 4 lipca 2015 roku i to będzie nasza data, o której będziemy pamiętać  . Blog powstał tak naprawdę w 2014 roku przy którym nic nie robiłyśmy ,po prostu tak sobie był ,bez niczego :) Wtedy chyba nie było takiej motywacji i aż tyle chęci w prowadzeniu bloga . Lecz 4 lipca 2015 wszystko się zmieniło . Z nudów wstawiłyśmy posta . Wiedziałyśmy że nie będzie komentarzy , nie będzie wejść na bloga i ludzie nie będą tego czytać . Parę godzin później po dodaniu posta pojawiły się bardzo miłe komentarze na temat tego co robimy i byłyśmy bardzo miło przyjęte :) Przez te komentarze zaczęłyśmy nabierać sił i motywacji w tym by dodawać posty częściej . Bardzo nam się to zaczęło podobać i z dnia na dzień było więcej komentarzy i wejść . Cieszyłyśmy się że takie byle co ludziom/blogerom będzie się podobać . Wiemy że to nie furora mając 10-20 komentarzy . Lecz zaczynając od tak niedawna dla nas to baardzo dużo! I dziękujemy również tym ,którzy nie dają komentarzy ale wchodzą na bloga . Widać to po wyświetleniach :) Jesteśmy też zadowolone z tego, że nie tylko Polska nas ogląda lecz również ludzie z innych kontynentów (często przewyższa tu Francja :) ) .
Kolejnym blogowym osiągnięciem było współpracowanie z firmami zagranicznymi min. Dresslink , Born Pretty Store (do dzisiaj) , Japan Candy Box . To dla nas wielkie zaskoczenie . Miło ,że te firmy chciały z nami współpracować a wręcz wielki zaszczyt :3
W tym roku głównym osiągnięciem był blog . Miałyśmy duuużo motywacji dzięki Wam i peełno pomysłów na posty , stąd tyle postów :D
DZIĘKUJEMY!!
Mamy nadzieje ,że w tym roku również nie zabraknie motywacji i energii do działania . Chciałabym by w tym roku więcej się działo tylko żeby czasu nie zabrakło bo jak wiadomo szkoła też ważna , chodzić trzeba i to też duużo czasu zajmuje . Lecz trzeba znaleźć czas i na naukę i na pasję :)


Wieczorem pojawi się kolejny wpis :)
Zapraszamy do komentowania i obserwacji :* My również do Was wpadniemy !

Do zobaczenia!! :**

Patrycja

You Might Also Like

4 komentarze

 1. szczęśliwego nowego roku

  zapraszam do mnie :
  klik klik klik

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja także w lipcu dołączyłam do blogosfery i nie żałuję :D Początki były trudne, ale teraz jest coraz lepiej . Zastanawiam się nawet nad założeniem FanPage ;) Zgadzam się, że odwiedzanie bloga z innych krajów też bardzo motywuje . U mnie zdecydowanie dominują Niemcy ;)
  Szczęśliwego Nowego Roku i dalszych sukcesów w blogowaniu ;*

  http://mylittlelifex3.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo interesujący blog :-) chętnie będę tu zaglądać :-) plus zapraszam do mnie http://xizzix.blogspot.com/ ( dodaję do obs )

  OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.